Компанія

ТехноХімРеагент є членом міжнародної групи “Water Group”, яка працює в області підготовки, очищення та супроводження реагентних обробок різних водних систем. ТехноХімРеагент на власній виробничій базі в м. Запоріжжі, використовуючи сучасне обладнання, склади, лабораторію, випускає великий асортимент високоефективних реагентів, зареєстрованих під торговою маркою PuroTech, що виробляються за ліцензією та ексклюзивною технологією англійської компанії «B&V Water Treatment». Виробництвом реагентів займаються висококваліфіковані інженери, робітники, лаборанти, які мають спеціальну професійну підготовку для роботи в хімічній промисловості.

Сировину для виробництва реагентів компанія «ТехноХімРеагент» закуповує безпосередньо у виробників, ретельно вибираючи постачальників тільки високоякісної продукції. Вхідний контроль сировини здійснює власна лабораторія, сертифікації IQNET на відповідність міжнародному стандарту ISO 9001-2015.

Компанія «ТехноХімРеагент» веде активну зовнішньоекономічну діяльність, закуповуючи сировину в Англії, Німеччині, Швеції, Бельгії, Китаї, Польщі, Італії, Франції та інших країнах світу. Наша продукція постачається на підприємства України, Молдови, Румунії, Грузії, Вірменії…

Технічні фахівці, які представляють нашу компанію, володіють високою кваліфікацією в галузі водопідготовки, а також мають відповідну професійну підготовку. Для кожного підприємства наші технологи індивідуально розроблять програму застосування реагентів, забезпечать її впровадження і технічний супровід на весь час застосування реагентів.

Розроблять, запропонують і впровадять необхідні методики аналітичного контролю, засоби вимірювання та автоматизації реагентних обробок, а також стадії промислового виробництва для вашого підприємства.

Для організації технічного супроводу та організації необхідного сервісу компанія «ТехноХімРеагент» має на території України технічних представників та офіси у м. Київ, м. Дніпро, м. Одеса. Компанія має офіційних представників у Молдові, Казахстані та інших країнах СНД, яким надає повну технічну підтримку.

Напрямки нашої діяльності:

1. Розробка, виробництво та впровадження реагентів для:
• забезпечення стабілізаційної обробки води зворотних охолоджувальних систем;
• корекційної обробки води;
• інгібування процесів корозії та накипоутворення;
• захисту котлів і пароконденсатного тракту, в тому числі, коли пар контактує з харчовими продуктами;
• очищення обладнання від відкладень;
• забезпечення надійної роботи установок зворотного осмосу;
• очищення стічних вод на підприємствах різних галузей промисловості;
• біоцидної та біодисперсантної обробки води.

2.Розробка, виробництво та впровадження дезінфікуючих та мийних засобів для різних галузей промисловості.

«Технохімреагент» у своїй діяльності керується індивідуальним підходом до кожного партнера.